بهترین هدیه به همسر
آرامش داشتن در کنار تو 
آیه قرآن حدیث موضوعی
لینک دوستان
- انزال ( خروج منی ) به داخل مقعد زن آسیب هایی را نیز برای مردان به دنبال دارد چراکه خروج منی از این طریق فشار بیشتری را به بیضه های مرد وارد کرده و بعضا موجب درد در اطراف بیضه ها میشود . از سوی دیگر ریختن منی در مقعد زن باعث بوجود آمدن کرمک های ریزی میشود که از همین طریق تغذیه میکنند ، لذا بر اثر تحریک کرمک ها ، کم کم طلب این نوع ارتباط به عادتی از سوی زن تبدیل شده و ناهنجاری اخلاقی و بیماری های عفونی زیادی را سبب میشود .

- در کل انجام این عمل ( نزدیکی از پشت ) به رضایت زن بستگی دارد ولی شکایت در رابطه با این عمل باعث رد نفقه نخواهد شد .

-آمیزش صحیح باید با اعتماد و اطمینان و آرامش کامل روانی صورت گیرد و در صورت ارتباط ناهنجار ، این اعتماد و آرامش روحی و جسمی از زن گرفته شده و لذت کامل ایجاد نمیشود.

- در تهاجم فرهنگی امروز ، شیطان های انسان نما ، ناهنجاری های اخلاقی بسیار زشتی را همچون نزدیکی از پشت ، خوردن منی ، و.... ترویج میکنند که حیوانات نیز انجام نمیدهند . لذا باید عاقلانه بیاندیشیم . چرا که ما انسانیم و باید شرافت انسانی خود را حفظ کنیم .

- توجه داشته باشیم که برای مقاربت با همسر ، از سوی خداوند اجر و پاداش زیادی در نظر گرفته شده . پس مراقب باشیم با انجام چنین اعمال حرامی این پاداش را به جزا تبدیل نکنیم .

- توجه داشته باشید زوجین در آمیزش علاوه بر نیاز جنسی ، نیاز عاطفی و روحی نیز دارند که برای تامین آن باید برای طرفین کامجویی و اشباع حاصل شود

- یکی از پزشکان فرانسوی میگوید : لذت آمیزش برای مرد به مراتب بیشتر میشود وقتی که پی ببرد زنش از او بهره مند است . برای رسیدن به این مرحله ناز و عشوه و عشق بازی لازم است . از نظر روحی آمیزش همراه با عشوه گری و معاشقه دو فایده بزر گ دارد:

الف ) موافقت و هماهنگی مزاجی بین زن و شوهر به وجود می آورد .

ب ) باعث تحریک غدد جنسی در طرفین شده و هماهنگی جسمی و روحی ایجاد میکند .

- امام هشتم ع ضمن نامه ی نصیحت آمیز و بهداشتی خود در زمینه ی مسائل جنسی به مامون مینویسد : تا با همسرت زیاد ملاعبه و بازی نکنی مجامعت نکن و ... آن وقت اگر مجامعت شود برای طرفین لذت بخش و قانع کننده است .

- بسیاری از زنان ناز و عشوه را با عدم تمکین اشتباه میگیرند . توجه داشته باشید اگر شوهر شما میل جنسی اش را به شما ابراز کرد و شما بدون عذر موجه او را از خود راندید ، غرور او را شکسته و زمینه را برای کج خلقی و انحرافش فراهم کرده اید .

- به طور کلی زنان انتظار در رابطه ی جنسی را دوست دارند . ولی مردان از انتظار کشیدن بسیار ملول و افسرده شده و نسبت به زن دچار عقده ی روانی میشوند . پس هرگز در وقت نیاز همسرتان خود را به کارهای دیگر مشغول نکنید.


موضوعات مرتبط: محرمانه با همسران
[ ۹۱/۰۹/۱۰ ] [ 6:53 ] [ من و همسرم ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

با سلام به دوستان خوبمان و هر کسی که از خانه ی آرامش ما دیدن میکند .

با توجه به اسم این خانه ما میخواهیم در اینجا محیطی امن و ارام برای شما فراهم کنیم با مطالب روانشناسی و مشاوره و همچنین مطالب جالب و خواندنی

و حتی از طریق ایمیل e_t2196@yahoo.com و قسمت نظرات به مشکلات و سوالات شما در این زمینه ها پاسخ میدهیم . و همچنین مشورت و کمک در تصمیم گیریهای مهم زندگی .

سعی میکنیم در اینجا آرام آرام و قدم به قدم زندگیمان را به سمت آرامش واقعی سوق دهیم و موانع را از سر راه برداریم تا لذت آنرا درک کنیم البته با هم و در کنار هم ( منظور از با هم یعنی خانواده )
------------------------------------
در این وبلاگ سعی کرده ایم با جمع آوری مطالب از کتابها و سایتهای معتبر و نظرات روان شناسان و اساتید به همدیگر اطلاع رسانی کنیم .
موضوعات وب